Czerwona sukienka

Jedna z naszych klientek nosi wyłącznie sukienki , zwykle bardzo kobiece sukienki. Tym razem pod nóż ( nożyce 🙂 ) poszła nasza tkanina o wdzięcznej nazwie Porsche .W jej skład wchodzi wiskoza . Kolor – mocna czerwień- była dla naszej klientki inspiracją do zamówienia kolejnej sukienki.

Po pierwsze – ważna była dopasowana góra, aby podkreślić kobiece kształty. Dalej -lekko falujący dół , nie opinający bioder . Następnie – szeroki pas wyszczuplający talię . Co ważne – małe bufki I długi rękaw z rozporkiem zapinanym na pętelki i guziczki były kluczowym elementem tego projektu .

W związku z dużą ilością trudnych do wykonania detali , realizacja zajęła nam trochę czasu Podczas, gdy my starałyśmy się , wykonać detale szczególnie starannie , nasza klientka z niecierpliwością czekała na sukienkę . Zwłaszcza przeszycie idealnie równych szczypanek na pasie było wyjątkowo pracochłonne.

Ostatecznie efekt spełnił oczekiwania naszej pani Krysi. W sumie my także jesteśmy zadowolone z wykonanej pracy. Zwłaszcza, że i nam podoba się ten projekt .

Dodaj komentarz